logo CV Relevant
CV Relevant at LinkedIn
cs en

Business Analyst (Banking)

Pro středně velkou IT společnost, dodávající své projekty zejména do oblasti bankovnictví, disponující špičkovými profesionály, s rodinnou firemní kulturou, hledáme vhodné kandidáty na pozici

Business Analyst

Požadujeme:

- zkušenosti s analýzou požadavků zákazníka (banky);
- znalost UML (CASE nástrojů);
- práce s nástroji MS Office samozřejmostí;

Nabízíme:

- zajímavou práci na špičkových projektech v bankovnictví;
- profesní zázemí, profesní rozvoj;
- účast na odborných školeních;
- výjimečný tým a mimořádné, rodinné zázemí firmy;
- široký systém benefitů
- 14 platů (vyplácí se v červenci a listopadu), stravenky, firmou, mobil, sociální fond (zuby, brýle, fitko, apod.);
- 4 týdny dovolené + 1 x ročně tvz. "výjezdní zasedání" pro celou rodinu na 1 týden (Madeira, Kréta, Elba, apod.).
- nástup možný září/říjen 2013.

Náplň práce:

- tvorba specifikací dle požadavků zákazníka - banky;
- komunikace se zákazníkem, upřesňování požadavků;
- komunikace směrem k vývoji sw;
- analýza požadavků zákazníka;
- spolupráce s ostatními členy vývojového týmu;
- účast na testování systémů.

Pokud se Vám neozveme do 14ti dnů, pozice již není aktuální (otevřená). Rádi Vás budeme kontaktovat v případě jiné pracovní příležitosti, pro Vás vhodné.